Międzyszkolnt Turniej szachowy

Międzyszkolny Turniej Szachowy

3 kwietnia odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Turniej Szachowy. Uczestniczyli w nim wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach uczniowie PSP nr 25 w Opolu oraz PSP nr 32 w Opolu. W turnieju brało udział 12 zawodników. Rozegrano w sumie 68 partii szachowych. Po wielu emocjonujących pojedynkach zwyciężył Tomasz Buhl uczeń PSP nr 32 w Opolu, drugie miejsce zajął Miłosz Sanany, a trzecie Jan Zimnowoda obaj z PSP nr 25 w Opolu. Turniej był dla dzieci sposobnością nie tylko do podniesienia i sprawdzenia swoich umiejętności gry w szachy, lecz również czasem integracji pomiędzy uczniami różnych szkół.
Wielkie podziękowania dla Rady Rodziców PSP nr 25 w Opolu za ufundowanie atrakcyjnych nagród dla uczestników. Gratulujemy udziału wszystkim zawodnikom.