,,Świąteczna paczka  dla seniorów”

Zbliża się świąteczny, piękny i radosny  czas, gdy w rodzinnej atmosferze celebrujemy  miłe chwile. Niestety wiele osób nie odczuje tej atmosfery, z różnych powodów. Wśród takich osób jest bardzo duża grupa seniorów. Nasza szkoła już od ponad dziesięciu lat uczestniczy w akcji ,,Świąteczna paczka  dla seniorów” we współpracy z Centrum Informacyjno-Edukacyjnym ,,Senior” w Opolu. W poprzednich latach paczki z darami od Państwa trafiały do najbardziej potrzebujących seniorów, wywołując wzruszenie, wdzięczność i radość na ich twarzach. Było to możliwe dzięki Państwa wielkiej hojności.          W tym roku również liczymy na Państwa wsparcie. Dary w postaci np.: środków czystości (mydełek, płynów do mycia, kremów do rąk i twarzy, balsamów do ciała, szamponów, chusteczek nawilżających, past do zębów), artykułów spożywczych (kasz, ryżów, makaronów, herbatek, kaw, dżemów), słodyczy i itp. Dary zbieramy do 01.12.2023r i prosimy przekazywać do pedagoga szkolnego.

W pierwszej połowie grudnia planujemy wizytę, z grupą uczniów (dzieci z różnych klas)  w Centrum ,,Senior”. Wówczas, jak w poprzednich latach, będziemy pakować paczki z zebranych darów dla seniorów z pomocą wolontariuszy.

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za przyłączenie się do naszej wspólnej akcji.

Pedagog szkolny K. Piaseczna