Nasze sukcesy

Nasza uczennica Monika Świder została laureatką konkursu wiedzy religjinej Żak, zajęła 9 miejsce na 64 finalistów.

Gratulujemy!

KONKURS ORTOGRAFICZNY
16 maja 2023 r. uczennica klasy III –  Agata Migas została wyróżniona w XXVI Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas III szkół podstawowych organizowanym przez MDK w Opolu.

05.04. 2023 uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce w międzyszkolnych zawodach pierwszej pomocy „Bieg ratowniczy 8 klasistów” organizowanych przez IX LO w Opolu.

Wiktoria Antoszczyk uczennica klasy VII uczestniczyła w Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzików w Skokach na Trampolinie.

Wiktoria zdobyła 3 medale, 2 złote i 1srebny. Gratulujemy ogromnego sukcesu

Natalia Miesiączek uczennica klasy VII została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „projekt kartki wielkanocnej”

Gratulujemy!