Rada rodziców

RADA RODZICÓW   PSP 25

W ROKU SZKOLNYM 2017-2018

1. ROMAN GAWLIK    - PRZEWODNICZĄCY  / romekTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  1. EWA LIGĘZA   -  Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO  / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. KATARZYNA MARYNIAK    - SEKRETARZ  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. AGNIESZKA MIESIĄCZEK
  4. BARBARA MRÓZ
  5. MICHAŁ ZIMNOWODA
  6. SEBASTIAN DURDYŃ

Nr konta bankowego:
PKO BP SA Oddział 3 w Opolu

Składki wpłacone na konto Rady Rodziców zostaną przeznaczone na zakup mebli szkolnych dla uczniów.

W związku z powracającym problemem wszawicy prosimy o odwiedzenie strony http://pokonajwszy.pwn.pl/