Bezpieczna szkoła

Mając na uwadze dobro dziecka, prowadzimy działania zapewniające uczniom bezpieczeństwo w szkole, a także dążymy do stworzenia dzieciom warunków do nauki, zabawy i wypoczynku w przyjaznej i radosnej atmosferze.

Prosimy także o zgłaszanie zauważonych niepokojących sytuacji dotyczących bezpieczeństwa naszych uczniów.

Procedury postępowania interwencyjnego i zapobiegawczego w PSP nr 25

Raport z ewaluacji wewnętrznej

Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej

Przedstawienie "Kot w butach"

Dnia 07.06.2019r. Klasa 8 pod opieką p. Baranowskiej przygotowała dla wszystkich uczniów i nauczycieli niespodziankę w postaci występu teatralnego. Młodzi aktorzy zaprezentowali znaną wszystkim baśń o kocie w butach w języku niemieckim. Scenografia, zaangażowanie i talent ósmoklasistów wywarł na wszystkich wrażenie. Nie zabrakło owacji na stojąco.