Uwaga Rodzice klasy I

W związku z opóźnieniem w druku w roku szkolnym 2019/2020 obowiązuje podręcznik "Jesteśmy dziećmi Boga".

Bezpieczna szkoła

Mając na uwadze dobro dziecka, prowadzimy działania zapewniające uczniom bezpieczeństwo w szkole, a także dążymy do stworzenia dzieciom warunków do nauki, zabawy i wypoczynku w przyjaznej i radosnej atmosferze.

Prosimy także o zgłaszanie zauważonych niepokojących sytuacji dotyczących bezpieczeństwa naszych uczniów.

Procedury postępowania interwencyjnego i zapobiegawczego w PSP nr 25

Raport z ewaluacji wewnętrznej

Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej

Weronika Antoszczyk

Weronika w dniach 17-18 maj 2019 w Krakowie została Indywidualną Mistrzynią Polski Juniorów Młodszych w ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w gimnastycznych skokach na trampolinie. Tym samym została najmłodszą w historii Mistrzynią kraju w tej dyscyplinie, mając zaledwie 9 lat walczyła z dziewczętami do lat 12-tu ! Skoki na trampolinie należą do sportów Olimpijskich, na co dzień Weronika reprezentuje GOK "Gwiazda" Dobrzeń Wielki i tylko w tym roku zdobyła 4 medale Pucharu Polski a na Międzynarodowym Turnieju w Portugalii wywalczyła dla Polski 3 medale w tym złoto indywidualnie. W dniach 08 - 09.06. 2019 w Zielonej Górze wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w skokach na trampolinie oraz Mistrzyni Polski Juniorów Młodszych w skokach synchronicznych na trampolinie.