Career opportunities:
Career opportunities:
Career opportunities:

Rekrutacja 2019/2020

Rekrutacja 2019/2020 Zarządzenie   Uchwała  Załącznik 1 Załącznik nr 2  Oświadczenie 1  Oświadczenie 2 Oświdczenie 3  Oświadczenie woli    Zgłoszenie i wnioski           

Klauzula informacyjna 1   Klauzula informacyjna 2

 

Bezpieczna szkoła

 

Mając na uwadze dobro dziecka, prowadzimy działania zapewniające uczniom bezpieczeństwo w szkole, a także dążymy do stworzenia dzieciom warunków do nauki, zabawy i wypoczynku w przyjaznej i radosnej atmosferze.

 

Prosimy także o zgłaszanie zauważonych niepokojących sytuacji dotyczących bezpieczeństwa naszych uczniów.

 

Procedury postępowania interwencyjnego i zapobiegawczego w PSP nr 25

 

 

 Raport z ewaluacji wewnętrznej

 

Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej

Weronika Antoszczyk

Weronika w dniach 17-18 maj 2019 w Krakowie została Indywidualną Mistrzynią Polski Juniorów Młodszych w ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w gimnastycznych skokach na trampolinie. Tym samym została najmłodszą w historii Mistrzynią kraju w tej dyscyplinie, mając zaledwie 9 lat walczyła z dziewczętami do lat 12-tu ! Skoki na trampolinie należą do sportów Olimpijskich, na co dzień Weronika reprezentuje GOK "Gwiazda" Dobrzeń Wielki i tylko w tym roku zdobyła 4 medale Pucharu Polski a na Międzynarodowym Turnieju w Portugalii wywalczyła dla Polski 3 medale w tym złoto indywidualnie. W dniach 08 - 09.06. 2019 w Zielonej Górze wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w skokach na trampolinie oraz Mistrzyni Polski Juniorów Młodszych w skokach synchronicznych na trampolinie.

 

obrazki zajec

 

plan lekcji

 

rada rodzicow

 

swietlica

 

Biblioteka

 

posilki

 

pomocne linki

 

 

Kontakt

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 25 im. gen. Władysława Sikorskiego

ul. Wiejska 77
45 - 240 Opole
tel. 77 455 68 93

email: sekretariat@psp25.pl

User Login