Bezpieczna szkoła

Mając na uwadze dobro dziecka, prowadzimy działania zapewniające uczniom bezpieczeństwo w szkole, a także dążymy do stworzenia dzieciom warunków do nauki, zabawy i wypoczynku w przyjaznej i radosnej atmosferze.

Prosimy także o zgłaszanie zauważonych niepokojących sytuacji dotyczących bezpieczeństwa naszych uczniów.

Procedury postępowania interwencyjnego i zapobiegawczego w PSP nr 25

Raport z ewaluacji wewnętrznej

Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej

DZIEŃ ANDERSENA

22 marca 2019r. w naszej szkole klasy I-IV przeniosły się w bajkowy świat za sprawą Dnia Andersena. Uczniowie mogli tego dnia przyjść do szkoły przebrani za ulubionych bohaterów Baśni Hansa Christiana Andersena. Wszyscy uczniowie wysłuchali baśni  ,,Dziewczynka z zapałkami" oraz obejrzeli prezentację multimedialną obrazującą życie i twórczość Andersena. Dodatkowo, uczniowie klasy III przygotowali dla wszystkich występ muzyczny, w którym zaśpiewali piosenkę o Panu Andersenie. Na zakończenie dnia uczniowie wzięli udział w pokazie, w którym mieli możliwość zapoznać się z adaptacja filmową baśni „Dziewczynka z zapałkami". Był to dla wszystkich radosny i baśniowy dzień.