Bezpieczna szkoła

Mając na uwadze dobro dziecka, prowadzimy działania zapewniające uczniom bezpieczeństwo w szkole, a także dążymy do stworzenia dzieciom warunków do nauki, zabawy i wypoczynku w przyjaznej i radosnej atmosferze.

Prosimy także o zgłaszanie zauważonych niepokojących sytuacji dotyczących bezpieczeństwa naszych uczniów.

Procedury postępowania interwencyjnego i zapobiegawczego w PSP nr 25

Raport z ewaluacji wewnętrznej

Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej

DZIEŃ OTWARTY

15 marca odbył się Dzień Otwarty. Naszą szkołę odwiedziło sporo osób. Najwięcej uwagi poświęciliśmy najmłodszym gościom, przyszłym pierwszoklasistom. Mogli poczuć jak to jest być uczniem. Po obejrzeniu części artystycznej, przygotowanej przez uczniów klas I –III, dzieci mogły wziąć udział w doświadczeniach chemicznych, przyrodniczych, sensorycznych oraz muzyczno – plastycznych. Można było odwiedzić wszystkie sale lekcyjne oraz bibliotekę szkolną. Dużą atrakcję stanowiła też pracownia komputerowa. Każdy najmłodszy uczestnik otrzymał miłe upominki.

Wydaje się, że ten czas okazał się atrakcyjny nie tylko dla dzieci, ale i ich rodziców, a nasza szkoła miłym, przytulnym i bezpiecznym miejscem dla najmłodszych bohaterów Dnia Otwartego naszej szkoły.