Świąteczna paczka dla seniorów

04.12.2018r. grupa dzieci- przedstawiciele z klas, naszej szkoły odwiedziła Centrum Informacyjno-Edukacyjne ,,Senior” w Opolu. Dzieci pakowały paczki wraz z seniorami- wolontariuszami, z darów wcześniej przyniesionych przez dzieci do szkoły oraz innych darczyńców. Uczestniczyły w krótkiej prelekcji dotyczącej segregowania śmieci, przygotowanej przez pracownice Urzędu Miasta w Opolu oraz wzięły udział razem z seniorami w zabawie ,, Koło fortuny”. Po pracy był słodki poczęstunek. Paczki zostaną przekazane przez wolontariuszy seniorom potrzebującym wsparcia. Nasze dzieci otrzymały prezent od Centrum Informacyjno-Edukacyjne ,,Senior”: dużą pluszową postać św. Mikołaja. Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Dzieciom naszej szkoły za przyłączenie się do akcji.

Pedagog szkoły K. Piaseczna