Uwaga Rodzice klasy I

W związku z opóźnieniem w druku w roku szkolnym 2019/2020 obowiązuje podręcznik "Jesteśmy dziećmi Boga".

Bezpieczna szkoła

Mając na uwadze dobro dziecka, prowadzimy działania zapewniające uczniom bezpieczeństwo w szkole, a także dążymy do stworzenia dzieciom warunków do nauki, zabawy i wypoczynku w przyjaznej i radosnej atmosferze.

Prosimy także o zgłaszanie zauważonych niepokojących sytuacji dotyczących bezpieczeństwa naszych uczniów.

Procedury postępowania interwencyjnego i zapobiegawczego w PSP nr 25

Raport z ewaluacji wewnętrznej

Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej

Świąteczna paczka dla seniorów

04.12.2018r. grupa dzieci- przedstawiciele z klas, naszej szkoły odwiedziła Centrum Informacyjno-Edukacyjne ,,Senior” w Opolu. Dzieci pakowały paczki wraz z seniorami- wolontariuszami, z darów wcześniej przyniesionych przez dzieci do szkoły oraz innych darczyńców. Uczestniczyły w krótkiej prelekcji dotyczącej segregowania śmieci, przygotowanej przez pracownice Urzędu Miasta w Opolu oraz wzięły udział razem z seniorami w zabawie ,, Koło fortuny”. Po pracy był słodki poczęstunek. Paczki zostaną przekazane przez wolontariuszy seniorom potrzebującym wsparcia. Nasze dzieci otrzymały prezent od Centrum Informacyjno-Edukacyjne ,,Senior”: dużą pluszową postać św. Mikołaja. Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Dzieciom naszej szkoły za przyłączenie się do akcji.

Pedagog szkoły K. Piaseczna