KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

W środę, 12 grudnia w naszej szkole po raz kolejny odbył się kiermasz świąteczny. Każda klasa przygotowała własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje m.in. choinki z szyszek, stroiki, lampiony, świeczniki, aniołki, itp. Wszystkie ozdoby były bardzo starannie wykonane i cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony rodziców jak i uczniów. Podczas kiermaszu można było napić się kawy lub herbaty oraz skosztować przepysznych domowych ciasta , które na tę okazję upiekły mamy naszych uczniów.    Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowywaniu kiermaszu świątecznego oraz pomoc podczas kiermaszu.

Dyrektor Szkoły PSP 25 w Opolu i Grono Pedagogiczne