Uwaga Rodzice klasy I

W związku z opóźnieniem w druku w roku szkolnym 2019/2020 obowiązuje podręcznik "Jesteśmy dziećmi Boga".

Bezpieczna szkoła

Mając na uwadze dobro dziecka, prowadzimy działania zapewniające uczniom bezpieczeństwo w szkole, a także dążymy do stworzenia dzieciom warunków do nauki, zabawy i wypoczynku w przyjaznej i radosnej atmosferze.

Prosimy także o zgłaszanie zauważonych niepokojących sytuacji dotyczących bezpieczeństwa naszych uczniów.

Procedury postępowania interwencyjnego i zapobiegawczego w PSP nr 25

Raport z ewaluacji wewnętrznej

Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

W środę, 12 grudnia w naszej szkole po raz kolejny odbył się kiermasz świąteczny. Każda klasa przygotowała własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje m.in. choinki z szyszek, stroiki, lampiony, świeczniki, aniołki, itp. Wszystkie ozdoby były bardzo starannie wykonane i cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony rodziców jak i uczniów. Podczas kiermaszu można było napić się kawy lub herbaty oraz skosztować przepysznych domowych ciasta , które na tę okazję upiekły mamy naszych uczniów.    Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowywaniu kiermaszu świątecznego oraz pomoc podczas kiermaszu.

Dyrektor Szkoły PSP 25 w Opolu i Grono Pedagogiczne