Uwaga Rodzice klasy I

W związku z opóźnieniem w druku w roku szkolnym 2019/2020 obowiązuje podręcznik "Jesteśmy dziećmi Boga".

Bezpieczna szkoła

Mając na uwadze dobro dziecka, prowadzimy działania zapewniające uczniom bezpieczeństwo w szkole, a także dążymy do stworzenia dzieciom warunków do nauki, zabawy i wypoczynku w przyjaznej i radosnej atmosferze.

Prosimy także o zgłaszanie zauważonych niepokojących sytuacji dotyczących bezpieczeństwa naszych uczniów.

Procedury postępowania interwencyjnego i zapobiegawczego w PSP nr 25

Raport z ewaluacji wewnętrznej

Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej

KM PSP w Opolu

Klasą 3 w dniu 10 grudnia odwiedziliśmy  Państwową  Straż  Pożarną. Poznaliśmy ciężką i niebezpieczną pracę  naszych dzielnych strażaków. Ćwiczyliśmy umiejętności bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach zagrażających życiu. Takich ćwiczeń  nigdy nie jest zbyt dużo.