Świąteczna paczka dla seniorów

Piękną tradycją naszej szkoły jest uczestniczenie w akcji ,,Świąteczna paczka dla seniorów”. W poprzednich latach dzieci (przedstawiciele z klas) obdarowywały potrzebujących seniorów wspaniałymi paczkami wywołując tym wielkie wzruszenie, wdzięczność i radość na Ich twarzach. Było to możliwe tylko dzięki Państwa wielkiej hojności. W tym roku również liczymy na Państwa otwarcie i wsparcie akcji. Dary w postaci np.: słodyczy, kawy, herbaty, dżemów, szamponów, makaronów, kasz, płynów do mycia, mydełek, kremów, balsamów, oliwki do masażu, małych ręczników, mokrych chusteczek, suchych chusteczek, szczoteczek do zębów, skarpetek, rękawiczek, szalików itp. zbieramy do końca listopada u pedagoga szkolnego.

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za przyłączenie się do naszej wspólnej akcji.

K. Piaseczna