Bezpieczna szkoła

Mając na uwadze dobro dziecka, prowadzimy działania zapewniające uczniom bezpieczeństwo w szkole, a także dążymy do stworzenia dzieciom warunków do nauki, zabawy i wypoczynku w przyjaznej i radosnej atmosferze.

Prosimy także o zgłaszanie zauważonych niepokojących sytuacji dotyczących bezpieczeństwa naszych uczniów.

Procedury postępowania interwencyjnego i zapobiegawczego w PSP nr 25

Raport z ewaluacji wewnętrznej

Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej

Świąteczna paczka dla seniorów

Piękną tradycją naszej szkoły jest uczestniczenie w akcji ,,Świąteczna paczka dla seniorów”. W poprzednich latach dzieci (przedstawiciele z klas) obdarowywały potrzebujących seniorów wspaniałymi paczkami wywołując tym wielkie wzruszenie, wdzięczność i radość na Ich twarzach. Było to możliwe tylko dzięki Państwa wielkiej hojności. W tym roku również liczymy na Państwa otwarcie i wsparcie akcji. Dary w postaci np.: słodyczy, kawy, herbaty, dżemów, szamponów, makaronów, kasz, płynów do mycia, mydełek, kremów, balsamów, oliwki do masażu, małych ręczników, mokrych chusteczek, suchych chusteczek, szczoteczek do zębów, skarpetek, rękawiczek, szalików itp. zbieramy do końca listopada u pedagoga szkolnego.

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za przyłączenie się do naszej wspólnej akcji.

K. Piaseczna