Poznań

W dniach 20-22 września 2018r. kilku uczniów klasy VIII: Zuzanna Zarek, Rafał Fiałka, Zuzanna Paczos, Wiktoria Czech, pod opieką Pani Anny Dryndy wzięli udział w Ogólnopolskim Festiwalu „Nauki Przyrodnicze na Scenie - Science on Stage” w Poznaniu. Festiwal organizowany jest co dwa lata i jest eliminacją do międzynarodowej edycji Science on Stage. Podczas festiwalu wszyscy uczestnicy przez dwa dni od 8:00 – 19:00 brali udział w warsztatach, pokazach doświadczeń, prezentacjach, przedstawieniach, spotkaniach, itp. To co zobaczyli na długo pozostanie im w pamięci. Nasza reprezentacja przygotowała na festiwal inscenizację o „Historii wynalazków”. Uczniowie mieli tez okazję zwiedzić poznański rynek ze słynnymi koziołkami. Przygotowane przedstawienie zostało po powrocie zostało zaprezentowane wszystkim uczniom szkoły.