Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/psp25/domains/psp25.opole.pl/public_html/libraries/gantry/core/utilities/gantryregistry.class.php on line 326

Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/psp25/domains/psp25.opole.pl/public_html/libraries/gantry/core/utilities/gantryregistry.class.php on line 339
Dzień Zdrowego Żywienia

Dzień Zdrowego Żywienia

W środę, 31.10.2018r. w naszej szkole odbył się Dzień Zdrowego Żywienia, który jest podsumowaniem działań związanych z promocją zdrowia oraz zdrowym odżywianiem. W tym roku hasłem przewodnim imprezy były : "Dary Polskiej Jesieni". W pierwszej części uczniowie zaprezentowali właściwości odżywcze i zdrowotne wybranych warzyw i owoców oraz opowiedzieli co znajduje się na przygotowanych przez nich stoiskach. Po prezentacjach nastąpiła najbardziej wyczekiwana część - degustacja. Na stołach królowały dania, przetwory i smakołyki z papryki, gruszki, jabłek, śliwek, dyni, ogórka, pomidora oraz marchewki. Przez cały dzień towarzyszyły nam uśmiechy, a oczy zachwycały kolory przygotowanych dań.