Zakończenie roku!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca (środa) godz. 9:00

Bezpieczna szkoła

Mając na uwadze dobro dziecka, prowadzimy działania zapewniające uczniom bezpieczeństwo w szkole, a także dążymy do stworzenia dzieciom warunków do nauki, zabawy i wypoczynku w przyjaznej i radosnej atmosferze.

Prosimy także o zgłaszanie zauważonych niepokojących sytuacji dotyczących bezpieczeństwa naszych uczniów.

Procedury postępowania interwencyjnego i zapobiegawczego w PSP nr 25

Wycieczka klas IV-VII

W dniach 21-23 maja uczniowie klas IV-VII poznawali kolejne zakątki naszej pięknej ojczyzny. Zwiedzili Puławy z pięknym pałacem i ogrodem oraz ruiny zamku w Janowcu. Poznali historię Nałęczowa i wielu jego słynnych kuracjuszy. Podczas spaceru ulicami Kazimierza Dolnego oraz rejsu po Wiśle podziwiali przepiękną architekturę oraz malownicze krajobrazy. Po wysłuchaniu historii o kogutach z Kazimierza, większość uczniów zakupiła w słynnej cukierni nie mniej słynne koguty z ciasta. W ostatnim dniu wycieczki uczestnicy zwiedzali Sandomierz. W podziemiach, na rynku oraz wysoko na dachu baszty zamkowej z zaciekawieniem słuchali opowieści przewodnika o malowniczym miasteczku.
Uczniowie wrócili z wycieczki zmęczeni, ale opaleni i bardzo zadowoleni.