Uwaga Rodzice klasy I

W związku z opóźnieniem w druku w roku szkolnym 2019/2020 obowiązuje podręcznik "Jesteśmy dziećmi Boga".

Bezpieczna szkoła

Mając na uwadze dobro dziecka, prowadzimy działania zapewniające uczniom bezpieczeństwo w szkole, a także dążymy do stworzenia dzieciom warunków do nauki, zabawy i wypoczynku w przyjaznej i radosnej atmosferze.

Prosimy także o zgłaszanie zauważonych niepokojących sytuacji dotyczących bezpieczeństwa naszych uczniów.

Procedury postępowania interwencyjnego i zapobiegawczego w PSP nr 25

Raport z ewaluacji wewnętrznej

Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

27 kwietnia 2018 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Spotkanie wszystkich uczniów i nauczycieli rozpoczęło się od scenki, która pokazała widzom trudną sytuację Polski pod koniec XVIII w. W części oficjalnej, po wprowadzeniu Sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego, podano najważniejsze wiadomości o zawartości Konstytucji, ludziach, którzy ją tworzyli i znaczeniu tego dokumentu dla kraju. Informacje przerywane były pieśniami śpiewanymi przez uczniów klas: IV, V i VI – „Witaj majowa jutrzenko” oraz „Jak długo w sercach naszych”. Apel zakończyli uczniowie klasy siódmej utworem „Żeby Polska była Polską”.