Dzień Otwarty Szkoły

Serdecznie zapraszamy przyszłych Pierwszoklasistów wraz  z Rodzicami na Dzień Otwarty, który odbędzie się

15 marca 2019 r. w godz. 16:30 - 18:00.

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

27 kwietnia 2018 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Spotkanie wszystkich uczniów i nauczycieli rozpoczęło się od scenki, która pokazała widzom trudną sytuację Polski pod koniec XVIII w. W części oficjalnej, po wprowadzeniu Sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego, podano najważniejsze wiadomości o zawartości Konstytucji, ludziach, którzy ją tworzyli i znaczeniu tego dokumentu dla kraju. Informacje przerywane były pieśniami śpiewanymi przez uczniów klas: IV, V i VI – „Witaj majowa jutrzenko” oraz „Jak długo w sercach naszych”. Apel zakończyli uczniowie klasy siódmej utworem „Żeby Polska była Polską”.