DZIEŃ TALENTÓW I MUZYKI 2018

Tradycją naszej szkoły stało się, że 21 marca – w Pierwszy Dzień Wiosny, Dzień Wagarowicza i dzień urodzin Jana Sebastiana Bacha – uczniowie prezentują swoje talenty. W tym dniu mamy okazję dowiedzieć się czym w czasie wolnym zajmują się koledzy i koleżanki z ławki. A oni pięknie śpiewają, recytują wiersze, tańczą, grają na różnych instrumentach, rysują, a nawet ekspresowo układają kostkę Rubika.

Wielu uczniów nie mogło na żywo zademonstrować swoich pasji, gdyż przybory im potrzebne nie zmieściłyby się do naszej sali gimnastycznej. I tak obejrzeliśmy film z pokazem gry na perkusji, jeździe wyczynowej na rowerze, programowania, tańca poldance oraz występu naszej koleżanki na Mistrzostwach Europy w skokach na trampolinie.

Już nie możemy doczekać się kolejnego Dnia talentów i muzyki.