Zakończenie roku!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca (środa) godz. 9:00

Bezpieczna szkoła

Mając na uwadze dobro dziecka, prowadzimy działania zapewniające uczniom bezpieczeństwo w szkole, a także dążymy do stworzenia dzieciom warunków do nauki, zabawy i wypoczynku w przyjaznej i radosnej atmosferze.

Prosimy także o zgłaszanie zauważonych niepokojących sytuacji dotyczących bezpieczeństwa naszych uczniów.

Procedury postępowania interwencyjnego i zapobiegawczego w PSP nr 25

Pasowanie na ucznia

19 października w naszej szkole odbyła się uroczystość "Pasowania na uczniów" dzieci z klasy I. Zanim nastąpił ten ważny w życiu każdego ucznia moment, dzieci zaprezentowały w programie artystycznym swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Następnie pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, a pani dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia dotykając czarodziejskim ołówkiem ramion swoich podopiecznych. Po zakończeniu uroczystości dzieci wraz z rodzicami udały się na słodki poczęstunek. Ten dzień na długo zostanie pierwszakom w pamięci.