Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/psp25/domains/psp25.opole.pl/public_html/libraries/gantry/core/utilities/gantryregistry.class.php on line 326

Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/psp25/domains/psp25.opole.pl/public_html/libraries/gantry/core/utilities/gantryregistry.class.php on line 339
Spektakl i warsztaty w OTLiA

Spektakl i warsztaty w OTLiA

W środę 18 października uczniowie klas I-III udali się do OTLiA na spektakl "Czary Mary, Hokus Pokus...i Król". Była to opowieść o przygodach Króla i innych bajkowych postaci. Efektom świetlnym towarzyszyła oprawa muzyczna, a odwieczny baśniowy motyw - poszukiwanie wiecznej młodości stał się znakomitą okazją do teatralnej zabawy. Po przedstawieniu uczniowie uczestniczyli w lekcji edukacyjnej, prowadzonej przez aktorów. Spotkanie miało charakter ćwiczeniowy, w pełni aktywizujący uczestników. Spektakl bardzo się nam podobał, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach.