Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/psp25/domains/psp25.opole.pl/public_html/libraries/gantry/core/utilities/gantryregistry.class.php on line 326

Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/psp25/domains/psp25.opole.pl/public_html/libraries/gantry/core/utilities/gantryregistry.class.php on line 339
Dzień Nauczyciela 2017

Dzień Nauczyciela 2017

W obecnym roku szkolnym postanowiliśmy Dzień Nauczyciela uczcić na wesoło. Uczniowie klasy V i VII pokazali na wybiegu humorystyczne kreacje dla każdego nauczyciela, na co dzień i od święta. Nie zabrakło również życzeń i piosenek dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników szkoły. Na zakończenie pani Dyrektor przekazała podziękowania za pracę oraz wręczyła nagrody.