Akademia Pana Kleksa w OTLiA

Dnia 20 września uczniowie klas I-III, a w dniu 26 września klas IV-VI  uczestniczyli w lalkowym spektaklu muzycznym zorganizowanym przez Teatr Lalki i Aktora w Opolu. Przedstawienie "Akademia Pana Kleksa" to opowieść o przygodach nieco szalonego profesora Ambrożego Kleksa.  Na scenie zaśpiewano dobrze znane nam piosenki w nowych aranżacjach i zaprezentowano wiele ruchu i tańca. Po spektaklu uczniowie młodszych klas udali się na warsztaty, podczas których rozwijali twórczość plastyczną oraz nabywali umiejętności pracy w grupie. Wyjście do teatru wzbudziło wiele pozytywnych emocji w dzieciach o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.