Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 roku odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych. Wzięli w niej udział uczniowie klas I-VI, rodzice, ksiądz, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Uroczystość poprowadziła klasa V pod kierunkiem wychowawczyni B. Muszyńskiej.
Po odśpiewaniu hymnu państwowego i  szkolnego głos zabrała p.dyrektor, która podziękowała wszystkim za pracę w minionym roku szkolnym, życzyła udanych i bezpiecznych wakacji. Pani dyrektor nagrodziła uczniów wyróżniających się w nauce w poszczególnych klasach, najlepszego sportowca szkoły oraz zwycięzców konkursów. Następnie podziękowała rodzicom za aktywną i owocną współpracę. Głos zabrał również ksiądz, który dołączył do życzeń i podziekowań. Na koniec wszyscy niezwykle radosnie odśpiewaliśmy piosenkę "Wakacje".
Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2016/2017 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.