Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/psp25/domains/psp25.opole.pl/public_html/libraries/gantry/core/utilities/gantryregistry.class.php on line 326

Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/psp25/domains/psp25.opole.pl/public_html/libraries/gantry/core/utilities/gantryregistry.class.php on line 339
Warsztaty w filharmonii

Warsztaty w filharmonii

Dnia 7 czerwca uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami udali się do Filharmonii Opolskiej. Podczas warsztatów prezentowano różnorodne oblicza sztuki wraz z powiązaniem jej ze środowiskiem, jego ochroną i różnorodnością. Najpierw uczniowie wzięli udział w zajęciach muzycznych. Następnie przenieśli się w świat sztuki, gdzie za pomocą różnych materiałów plastycznych tworzyli prace, których głównym tematem był trzmiel i jego środowisko.  Zajęcia dały uczniom możliwość wyrażenia siebie poprzez działania twórcze i zabawę.