DZIEŃ OTWARTY 2017

25 marca b.r. w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty. Była to wspaniała okazja, by poznać naszą placówkę i jej ofertę edukacyjną. Rodzice i ich pociechy mogli poznać szkołę, porozmawiać z nauczycielami, a także uczestniczyć w ciekawych zajęciach. Przybyli goście mogli obejrzeć przedstawienie pt. "Witajcie w naszej bajce",  prezentacje wokalno - muzyczne oraz uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez nauczycieli naszej szkoły. Wszystkim zainteresowanym serdecznie dziękujemy za przybycie do naszej placówki.