PIERNIKOWE WARSZTATY

W dniach 12 i 13 grudnia 2016r. w naszej szkole odbyły się Piernikowe Warsztaty , które przygotowała i poprowadziła mama naszej uczennicy z klasy I, Liliany O.
Pierwszaki samodzielnie odmierzały proporcje, zagniatały  ciasto  oraz wycinały piękne,  piernikowe  kształty. Po wypieczeniu świątecznych ciasteczek najwięcej frajdy sprawiało dzieciom ich dekorowanie. Tak powstały bajkowe wytwory Małych Mistrzów.

Degustacja pierników odbyła się podczas Świątecznego Kiermaszu, kiedy to rodzice mogli zakupić dzieła swoich dzieci i zasilić klasowe konto.

Za poprowadzenie warsztatów, piękne ich  zapakowanie i wspaniałą, pouczającą zabawę dziękujemy pani Sylwii Ulrych.

Dzieci z klasy I wraz  Wychowawczynią. ZDJĘCIA>>>>