SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 30 listopada w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie, reprezentując swoje ulubione wiersze. Turniej został rozegrany w dwóch etapach klasowym i szkolnym. Każda klasa wyłoniła do finału dwóch reprezentantów, którzy przed całą społecznością szkolną walczyli o tytuł najlepszego recytatora roku 2016       Wśród uczniów klas młodszych zwyciężył przedstawiciel klasy II – Aleksander Borucki, który zaprezentował wiersz pt. Stefek Burczymucha. Natomiast uczennica klasy VI- Martyna Kukurowska zachwyciła sędziów swoją interpretacją wiersza pt. Pieśń o fladze.