PASOWANIE NA PIERWSZOKLASISTĘ

W środę 16 listopada odbyło się w naszej szkole uroczyste pasowanie na ucznia. Podczas akademii uczniowie klasy I zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszych tygodniach nauki. Pierwszoklasiści z wielkim zaangażowaniem przedstawili niezwykle barwny i widowiskowy program arytystyczny.  Na uroczystość przybyła pani Dyrektor oraz rodzice, którzy razem z dziećmi przeżywali nowe wyzwania. Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.