Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/psp25/domains/psp25.opole.pl/public_html/libraries/gantry/core/utilities/gantryregistry.class.php on line 326

Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/psp25/domains/psp25.opole.pl/public_html/libraries/gantry/core/utilities/gantryregistry.class.php on line 339
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

W czwartek 10 listopada odbyły się w naszej szkole obchody Święta Niepodległości. Z tej okazji mieliśmy przyjemność obejrzeć przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy VI. Uczniowie, wcielili się w dziennikarzy i w ważne postacie, które brały udział w wydarzeniach z 11 listopada 1918 roku. Następnie w szkole zagościł Pan Andrzej Szpulak, przybliżając  nam wydarzenia z tamtego okresu.
Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne.