ŚWIĄTECZNA PACZKA DLA MIESZKAŃCÓW "ZŁOTEJ JESIENI"

W poprzednich latach dzieci ( przedstawiciele klas ) obdarowywały mieszkańców ,,ZŁOTEJ JESIENI” wspaniałymi paczkami wywołując tym wielkie wzruszenie, wdzięczność i radość na Ich twarzach. Było to możliwe tylko dzięki Państwa wielkiej hojności.
W tym roku liczymy również na Państwa otwarcie i wsparcie akcji. Dary w postaci np.: słodyczy, kawy, herbaty, dżemów, szamponów, makaronów , kasz,  płynów do mycia, mydełek, kremów, balsamów, skarpetek, rękawiczek, szalików i.t.p. zbieramy do końca listopada u pedagoga szkolnego.

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za przyłączenie się do naszej wspólnej akcji.