Konkurs czytelniczy dla klasy V

Dnia 17 października 2016 r. odbył się konkurs czytelniczy dla kl. V pt. "Spotkanie z Anią z Zielonego Wzgórza." Konkurs przygotowała pani bibliotekarka wraz z nauczycielką języka polskiego. Zespoły uczniowskie odpowiadały na losowo wybrane pytania dotyczące lektury "Ania z Zielonego Wzgórza." Nagrodami w konkursie były celujące oceny z języka polskiego. Zespoły uczniowskie wykazały się dobrą znajomością lektury. Pierwsze miejsce zajęli Dominik Kolasa i Wojciech Matyszok, drugie miejsce zajęły Natalia Król i Marcelina Geilke, a trzecie Adam Jeleniewicz i Paweł Malorny. Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy!!!