Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/psp25/domains/psp25.opole.pl/public_html/libraries/gantry/core/utilities/gantryregistry.class.php on line 326

Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/psp25/domains/psp25.opole.pl/public_html/libraries/gantry/core/utilities/gantryregistry.class.php on line 339
Wyjazd na Górę Św. Anny

Dzień Otwarty Szkoły

Serdecznie zapraszamy przyszłych Pierwszoklasistów wraz  z Rodzicami na Dzień Otwarty, który odbędzie się

15 marca 2019 r. w godz. 16:30 - 18:00.

Wyjazd na Górę Św. Anny

W piątek 30 października klasy IV-VI udały się na Górę Św. Anny. Celem wycieczki było kształtowanie emocjonalnych postaw przywiązania do kraju ojczystego oraz dziedzictwa kulturowego Śląska Opolskiego. Na początku wysłuchaliśmy prelekcji oraz zwiedziliśmy wystawę w Muzeum Czynu Powstańczego. Następnie udaliśmy się do amfiteatru oraz pod pomnik - mauzoleum Czynu Powstańczego, gdzie mogliśmy "dotknąć" miejsc walk o polskość Śląska Opolskiego. Towarzyszyła nam wspaniała pogoda. Wielu z nas pierwszy raz zobaczyło (i skosztowało) orzeszków bukowych. Na zakończenie wyjazdu ojciec naszych uczennic p. Szpulak, który był inicjatorem wyjazdu, zorganizował nam jeszcze fantastyczne ognisko. Serdecznie dziękujemy za nieocenioną pomoc.