NOWY ROK SZKOLNY 2016/2017

Dnia 1 września o godzinie 9.00 w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Uroczystość ta została przygotowana przez uczniów klasy drugiej. Część oficjalną rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu narodowego.Następnie przywitano zgromadzonych gości i głos zabrała Pani Dyrektor oraz ksiądz proboszcz.Zaraz potem odbyła się część artystyczna, w której starsi uczniowie szczególnie przywitali pierwszoklasistów, którzy właśnie zaczęli przygodę w naszej szkole. Uroczystość zakończono rozdaniem słodkich niespodzianek pierwszakom.
Następnie wszyscy uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.W ten sposób rozpoczęto kolejny rok nauki w naszej szkole.