Piknik Ekologiczny

W piątek 22 maja w naszej szkole odbył się Piknik Ekologiczny. Wszyscy przybyli do naszej szkoły mogli uczestniczy w zakładaniu ekologicznego ogródka, zbudować ekologiczny wiatrak, spróbować prostych doświadczeń chemicznych czy pobawić się na dmuchanej zjeżdżalni. W punkcje z ekologicznymi miodami można było porozmawiać z właścicielami pasieki o produkcji i walorach zdrowotnych miodu.

Społeczność szkolna serdeczne dziękuje Radzie Rodziców i Radzie Dzielnicy za pomoc w organizacji Pikniku Ekologicznego oraz zorganizowania grilla, ciasta i napojów.