8 maja miało miejsce oficjalne zakończenie turnieju szachowego, który odbywał się w naszej szkole. Wzięło w nim udział 27 uczniów z klas 5-8. Uczniowie rywalizowali w 2 grupach wiekowych. Konkurs był rozgrywany od października do kwietnia podczas poniedziałkowych i wtorkowych długich przerw międzylekcyjnych. Uczniowie rozegrali około 90 partii szachowych. Turniej był sposobnością do podniesienia umiejętności gry w szachy. Ukazał również dzieciom jako aktywnie i pożytecznie spędzać czas szkolnych przerw.
Wielki podziękowania składamy Radzie Rodziców za ufundowanie atrakcyjnych nagród dla uczniów.


