Szkolny Turniej Szachowy

8 maja miało miejsce oficjalne zakończenie turnieju szachowego, który odbywał się w naszej szkole. Wzięło w nim udział 27 uczniów z klas 5-8. Uczniowie rywalizowali w 2 grupach wiekowych. Konkurs był rozgrywany od października do kwietnia podczas poniedziałkowych i wtorkowych długich przerw międzylekcyjnych. Uczniowie rozegrali około 90 partii szachowych. Turniej był sposobnością do podniesienia umiejętności gry w szachy. Ukazał również dzieciom jako aktywnie i pożytecznie spędzać czas szkolnych przerw.

Wielki podziękowania składamy Radzie Rodziców za ufundowanie atrakcyjnych nagród dla uczniów.

Uczniowie klasy 5 i 6 otrzymują z rąk Pani Dyrektor nagrody za uczestnictwo w SZKOLNYM TURNIEJU SZACHOWYM
Uczniowie klasy 7 i 8 otrzymują z rąk Pani Dyrektor nagrody za uczestnictwo w SZKOLNYM TURNIEJU SZACHOWYM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *