Świąteczna paczka dla seniora

Szanowni Rodzice
Serdecznie dziękujemy Rodzicom/Opiekunom naszej szkoły, którzy aktywnie włączyli się do akcji ,,Świąteczna paczka dla seniora”.
7.12.2022r. w ramach naszej akcji reprezentacja uczniów z poszczególnych klas była z wizytą w Centrum Informacyjno-Edukacyjnym Senior w Opolu. Dzieci wzięły udział w  prelekcji dotyczącej segregacji odpadów. Następnie odbyły się warsztaty plastyczne, na których uczniowie dekorowali swoje eko- torby. Był również słodki poczęstunek z własnoręcznie zrobioną przez dzieci lemoniadą w kubkach wielokrotnego użytku , które stały się własnością dzieci. Na koniec naszej wizyty nasi uczniowie wraz z wolontariuszami pakowali paczki, które już w tym samym dniu zostały rozniesione do potrzebujących seniorów. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie tej szlachetnej akcji.

Pedagog szkolny K.Piaseczna