Opolskie dla Ukrainy

W dniu 28.02.2022r. nasza szkoła przyłączyła się do akcji charytatywnej „Opolskie dla Ukrainy”. Jest to akcja przy ścisłej współpracy z Agencją Rezerw Strategicznych i KPRM.

Celowe zbiórki darów będą przesyłane w teren Ukrainy za pomocą specjalnego korytarza humanitarnego. O aktualnym zapotrzebowaniu będę Państwa informowała za pomocą e-dziennika.
Wiadomość ta spotkała się z niesamowitym zrozumieniem dzieci i entuzjazmem, co jest przecież Państwa ogromną zasługą i za co serdecznie dziękuję.

Mam nadzieję, że będziemy mogli, jako jedna drużyna PSP 25, wyrazić swój sprzeciw dla obecnej sytuacji i pokazać naszą siłę, jaką jest jedność, wzajemna pomoc i szacunek dla drugiego człowieka.

Katarzyna Kassak

Serdecznie dziękuję całej Społeczności PSP nr 25 im. gen. Wł. Sikorskiego, PP w Dobrzeniu Wielkim i PSP z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim za włączenie się do akcji charytatywnej przeprowadzonej na terenie naszej Szkoły przy współpracy z Organizacją Charytatywną „Partnerstwo Opolskie dla Ukrainy”. Zebrane rzeczy zostały przekazane osobom potrzebującym w Ukrainie i na terenie naszego województwa. Cieszę się, że wspólnie mogliśmy pomóc.

Katarzyna Kassak – koordynator PSP nr 25 „Partnerstwo Opolskie dla Ukrainy”

https://m.facebook.com/opolskiedlaukrainy

Szanowni Państwo,

księgarnia empik.com wraz z wydawnictwem Klett Polska udostępnili bezpłatnie rozmówki ukraińsko-polskie PONS – „Українсько-польcький РОЗМОВНИК”.

Poniżej link do strony internetowej:
http://cyfranek.booklikes.com/post/4856567/bezplatne-rozmowki-ukrainsko-polskie-na-stronie-empik-u

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *